Pravidla hry Šestnáctero

Každé pondělí počínaje 2. březnem 2020 v 8:00 se na webové stránce soutěže http://sestnactero.cz objeví čtyři fotografie míst v Brně, na kterých kdysi bydleli členové zaniklé Vontské rady. 

Úkolem zúčastněných týmů je kdykoliv do konce hry (neděle 17. května 24:00) tato místa objevit a podle malých červených šipek na fotografiích najít skrýš, ve které se nachází důkazní lístky a odznaky. V každé skrýši je neomezený počet lístků, ale odznaky pouze pro prvních 16 týmů! Tým si bere dohromady vždy jeden odznak nebo jeden lístek, což představuje jednoho člena Vontské rady, který dá vašemu týmu hlas(y). Pokud naleznete odznak, neberete již lísteček.

Ze zadní strany odzanků a lístků je pak napsán pětimístný kód, po jehož zadání na webové stránce soutěže budou týmu přičteny hlasy. 

Ke každému místu bude zadán dobrovolný úkol, za jehož splnění lze získat bonusový bod. Správné splnění úkolu prokazuje tým nahráním důkazní fotografie na webu hry. Správnost splnění úkolu vyhodnotí organizátoři, kteří případně přidělí týmu za místo bonusový bod. Nahrávejte prosím fotografie do maximální velikosti 2 MB. Plnění úkolu je možné opakovaně.

Odznak i lístek znamená zisk 1 hlasu.

Není tedy nutné zvláště spěchat. Všechny důkazní lístky zůstávají ve skrýších až do úplného konce hry, tedy 29. března do půlnoci. Navíc vždy týden po zveřejnění fotek budou ke skrýším na nich vyfoceným zveřejněny jednoduché nápovědy pro ty, kteří během prvního týdne skrýše nenašli (to platí pouze pro první 3 sady fotek, u poslední se to už nestihne).
 • soutěž probíhá od 2. března 2020 8:00 do 17. května 2020 24:00,
 • soutěž probíhá na celém území města Brna,
 • součástí registrace je platba dobrovolného účastnického poplatku
  (maximálně 50 Kč/osoba). Platbu můžete provést na účet Sdružení přátel
  Jaroslava Foglara u Fio banky: 2900315365/2010
 • přihlásit do soutěže se mohou jedno- až čtyř-členné týmy bez omezení věku,
 • na konci března 2020 proběhne závěrečné setkání s předáním cen pro prvních 5 týmů a speciální ceny pro Velkého Vonta, o termínu a místu akce Vás budeme informovat mailem,
 • pořadatelem soutěže je Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z. s.,
 • pořadatel si vyhrazuje právo ke zpřesnění či změně pravidel nebo zrušené soutěže.


Publikováno: 2020-02-07 12:40:57