Informace před 2. kolem

Za pár desítek minut budou zveřejněny fotky skrýší druhého kola, tentokrát méně obvyklá místa, snad poněkud dále od rušných městských tříd (ale pořád na území Brna).

Držíme palce všem odvážným pátračům a připomínáme, že při přístupu ke skrýším je vždy nutné dodržovat pravidla stanovená majiteli pozemků v okolí. také prosíme o co nejrychlejší zadávání kódů z odznaků a lístků a zdůrazňujeme, že každý tým má nárok na jeden odznak nebo jeden lístek (nikoliv oboje). Uveďte skrýš vždy do původního stavu!

Děkujeme, že dodržujete pravidla - na oplátku se snažíme poučit z problémů a připravovat skrýše tak, aby hra probíhala co nejvíc hladce. Nenajdete-li místo hned, nezoufejte, skrýš na Vás bude čekat po celou dobu následujících tří týdnů!


ŠESTNÁCTERO PONOŽEK:
Protože pytlíky na odpad se nesetkaly s nadšením u hráčů ani místních obyvatel, rozhodli jsme se změnit obalovou techniku a odznaky a lístky v nových skrýších ukrývat postupně do stínadelských ponožek (dosud nepoužitých). Pro hráče jde o stínadelsky autentičtější zážitek a pro ničitele skrýší z řad místních obyvatel zase o jedinečnou příležitost k obohacení šatníku. Navíc po skončení hry (19. března) si na stanovištích můžete ponožky vyzvednout jako netradiční suvenýr!


Publikováno: 2018-02-25 23:11:57