Čtěte než vyrazíte do hry !

Milí nedočkaví soutěžící, 
v terénu je všechno připraveno na start Šestnáctera - první čtyři skrýše mají cosi společného, co vám snad usnadní hledání. Zatím nebudeme prozrazovat, oč jde, ale pokud nestihnete najít všechny čtyři skrýše během prvního týdne, můžete se těšit na nápovědu příští pondělí.

Prosíme Vás, při hledání v terénu buďte ohleduplní a respektujte práva majitelů pozemků, na které vás pátrání zavede. Nalezené balíčky vracejte na původní místo opatrně tak, aby nezapadly kam nemají, neodnesl je vítr, voda nebo místní zvědavci.

Získané kódy prosím zadávejte na web co nejdříve po nalezení, abychom mohli případně doplnit poškozené skrýše.

Některé skrýše jistě nebude složité nalézt a možná se ti nejdychtivější z Vás vydají na místo ještě v noci; doufáme ale, že obtížnost bude dostatečně vysoká na to, abyste se u většiny skrýší rozhodli jít spát a v klidu se pustili do pátrání až od pondělního rána. Pokud ne, slibujeme, že v další tématické čtveřici mírně přitvrdíme.

Hra se hraje poprvé, proto se těšíme také na Vaše připomínky, nápady a postřehy - neváhejte psát na náš mail i Facebook. Budeme rádi také za zprávu, kdyby některá skrýš byla vybraná, poničená či nepřístupná.

Děkujeme, tým pořadatelů ze SPJF


Publikováno: 2018-02-18 22:05:44