Vyhodnocení hry

Vážení účastníci,
uběhly čtyři týdny stínadleského pátrání a Šestnáctero je zdárně u konce. Z Vašich ohlasů vidíme, že hra vzbudila nadšení a zapálení do průzkumu brněnských ulic, uliček a zákoutí a jsme rádi, že jste se díky ní většinou dostali i na místa, která jste dosud neznali (a líbila se vám).

Vaše úspěchy byly nečekané - i skrýše, které jsme považovali za velmi těžkě, jste během několika hodin a dnů objevili a odznaky mizely jako kapky na rozpálené plotně. Máme z toho radost s Vámi.

Vítězné týmy jsou čtyři a my jim blahopřejeme: 

  • Wiiiiii
  • Geopivo Brno
  • Geocaching
  • Pratele Alzbety Prknarove 

Vyznamenali se superrychlým objevem všech 16 skrýší a společně se sadou kreslených odznaků si odnesli 48 bodů.

Ale i další pořadí bylo těsné a týmy se za sebe řadily doslova po jednotkách bodů. Celkem nalezlo alespoň jednu skrýš obdivuhodných 240 týmů, všech 16 skrýší dokonce 73 týmů!

Při 2475 úspěšných objevech a 1163 hráčích šlo o 2,13 objevu na každého z Vás, což je opravdový úspěch.

Co nás čeká dál?

Již ve středu 28. března se od 16 hodin uskuteční v Mosilaně (poblíž skrýše č. 7) závěrečné setkání Stínadelského šestnáctera. Těšit se můžete na virtuální prohlídku stanovišť, ježky v kleci, dražbu originálů kreseb 16 skrýší od Aničky Zvědělíkové, fotokoutek, prodej stínadelských komiksů a další nápady se stínadelskou tématikou.

Cesta skrze areál od vrátnice u tramvajové zastávky Vlhká bude vyznačena šipkami, přijít lze kdykoliv v průběhu akce.

Bonus pro zájemce
Pro ty z Vás, kterým náročnost prvních 4 kol nestačila, připravujeme také supertěžké samostatné páté kolo hry se speciálními odznáčky. Jeho vyhlášení pak přijde na řadu v dubnu.

Šalinění
Na závěr Vás zveme na 11. ročník městské hry Šalinění, která se uskuteční v pátek 6. dubna 2018 současně s partnerskou Pražskou lítačkou v metropoli.


Publikováno: 2018-03-19 13:37:26