Poznámky k plnění úkolů

V sobotu neděli nabralo Šestnáctero na nevídaných obrátkách, celkem už jste byli ve skrýších třistapadesátkrát! Mnohé z vás jsme zahlédli na stanovištích, okolo kterých jsme se nenápadně plížili, a ještě víc z vás nám poslalo krásné fotky ze splněných úkolů.

Některé úkoly jsme ovšem nemohli uznat, proto prosíme čtěte pečlivě zadání. Nejčastější problémy byly následující:

1. Pokud je úkolem vyfotit se s něčím, je třeba, abyste alespoň částečně na fotce byli zachyceni vy sami. Pokud se stydíte, nemusíte nám zrovna ukazovat svoji tvář (i když potěší vás spatřit aspoň vzdáleně), stačí fotka z profilu, zezadu či jiného úhlu.
2. Pokud se ptáme na datum, máme tím na mysli konkrétní den, třeba „6. února 2022“, nestačí nám pouze rok nebo století.
3. Prosím posílejte fotky ve formátu .jpg nebo .png, formáty .pdf nebo .heic sice umíme otevřít, ale zabere nám to víc času a protože je odpovědí opravdu hodně, uvítáme, když jde vyhodnocování rychle.

V neděli 6. 2. od 18:00 budeme chystat 2. kolo Šestnáctera v klubovně SPJF na Mendlově náměstí, takže pokud byste se chtěli zastavit a probrat s námi hru osobně, jste na krátkou návštěvu vítáni. Připravujeme pro vás na třetí únorový víkend také dprovodnou akci s návštěvou brněnského podzemí.


Publikováno: 2022-02-06 16:14:10