Pravidla hry Šestnáctero

Každé úterý počínaje 1. únorem 2022 ve 14:00 se na webové stránce soutěže http://sestnactero.cz objeví čtyři fotografie míst v Brně, na kterých kdysi bydleli členové zaniklé Vontské rady. 

Úkolem zúčastněných týmů je kdykoliv do konce hry (pondělí 28. února 24:00) tato místa objevit a podle malých červených šipek na fotografiích najít skrýš, ve které se nachází důkazní lístky a odznaky. V každé skrýši je neomezený počet lístků, ale odznaky pouze pro prvních 16 týmů! Tým si bere vždy jeden důkazní lístek, který představuje jednoho člena Vontské rady, který dá vašemu týmu hlas(y). Pokud nalezente skrýš mezi prvními 16 týmy, můžete si z ní vzít též jeden odznak pro nejrychlejší týmy.

Na lístcích je umístěn QR kód a napsán pětimístný kód z číslic a písmen.
Naskenováním QR kódu nebo ručním zadáním kódu na webové stránce soutěže budou týmu přičteny hlasy.

V každé skrýši se na vnitřní straně krabičky s lístky a odznaky nachází roévněž zadání dobrovolného úkolu od člena Vontské rady. Za splnění úkolu lze získat bonusový bod. Správné splnění prokazuje tým nahráním důkazní fotografie na webu hry a hodnotí jej organizátoři, kteří případně přidělí týmu bonusový bod. Nahrávejte prosím fotografie do maximální velikosti 2 MB ve formátu .jpg nebo .png. Plnění úkolu je možné opakovaně.

Lístek s kódem a QRR kódem znamná zisk 1 bodu (hlasu Vontské rady), úkol také 1 bodu (hlasu Vontské rady).

Není tedy nutné zvláště spěchat. Všechny důkazní lístky zůstávají ve skrýších až do úplného konce hry, tedy 28. února do půlnoci. Navíc vždy týden po zveřejnění fotek budou ke skrýším na nich vyfoceným zveřejněny jednoduché nápovědy pro ty, kteří během prvního týdne skrýše nenašli (to platí pouze pro první 3 sady fotek, u poslední se to už nestihne).
 • soutěž probíhá od 1. února 2022 14:00 do 28. února 2022 24:00,
 • soutěž probíhá na celém území města Brna,
 • součástí registrace je platba dobrovolného účastnického poplatku
  (maximálně 50 Kč/osoba). Platbu můžete provést na účet Sdružení přátel
  Jaroslava Foglara u Fio banky: 2900315365/2010
 • přihlásit do soutěže se mohou jedno- až čtyř-členné týmy bez omezení věku,
 • v březnu 2022 proběhne závěrečné setkání s předáním cen pro prvních 5 týmů a speciální ceny pro Velkého Vonta, o termínu a místu akce Vás budeme informovat mailem,
 • pořadatelem soutěže je Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z. s.,
 • pořadatel si vyhrazuje právo ke zpřesnění či změně pravidel nebo zrušené soutěže.


Publikováno: 2022-01-07 12:40:57