Pravidla hry Šestnáctero

Každé pondělí počínaje 19. únorem 2018 v 0:00 se na webové stránce soutěže http://sestnactero.cz objeví čtyři fotografie míst v Brně, na kterých kdysi bydleli členové zaniklé Vontské rady. 

Úkolem zúčastněných týmů je kdykoliv do konce hry (neděle 18. března 24:00) tato místa objevit a podle malých červených šipek na fotografiích najít skrýš, ve které se nachází důkazní lístky a odznaky. V každé skrýši je neomezený počet lístků, ale odznaky pouze pro prvních 16 týmů! Tým si bere dohromady vždy jeden odznak nebo jeden lístek, což představuje jednoho člena Vontské rady, který dá vašemu týmu hlas(y). Pokud naleznete odznak, neberete již lísteček.

Ze zadní strany odzanků a lístků je pak napsán pětimístný kód, po jehož zadání na webové stránce soutěže budou týmu přičteny hlasy. 

Odznak znamená zisk 3 hlasů člena Vontské rady, lístek 1 hlasu.

Vyplatí se proto najít skrýš co nejdříve - na druhou stranu pokud nestihnete vyrazit ke skrýši hned, nemusíte spěchat. Všechny důkazní lístky zůstávají ve skrýších až do úplného konce hry, tedy neděle 18. března do půlnoci. Navíc vždy týden po zveřejnění fotek budou ke skrýším na nich vyfoceným zveřejněny jednoduché nápovědy pro ty, kteří během prvního týdne skrýše nenašli (to platí pouze pro první 3 sady fotek, u poslední se to už nestihne).
  • soutěž probíhá od 19. února 2018 0:00 do 18. března 2018 24:00,
  • soutěž probíhá na celém území města Brna,
  • účast v soutěži je zdarma, povinná je pouze registrace na webu soutěže,
  • přihlásit do soutěže se mohou jedno- až čtyř-členné týmy bez omezení věku,
  • na konci března 2018 proběhne závěrečné setkání s předáním cen pro prvních 5 týmů a speciální ceny pro Velkého Vonta, o termínu a místu akce Vás budeme informovat mailem,
  • pořadatelem soutěže je Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z. s.,
  • pořadatel si vyhrazuje právo ke zpřesnění či změně pravidel nebo zrušené soutěže.


Publikováno: 2018-02-16 12:40:57